| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Mounting Holes | 4 |
| Height | 9mm |
| Inner Diameter | 6mm |
| External Diameter | 100mm |
| Direction | Left Hand |
| Manufacturer | HEMRO |
| Type | MSSP-100 LDS SV1 |
| Cross References | |
|---|---|
DITTING 100644 |
DITTING 275500 |