| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Frequency | 50/60Hz |
| Power | 48W |
| Inlet Diameter | 6mm |
| Outlet Diameter | 1/8" IT |
| Length | 123mm |
| Weight | 0.484kg |
| Voltage | 230V |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO V...38 ASTORIA CMA 26316001 BIANCHI 27003316 BOURGEAT EH0137 BRASILIA 07548.2.00.08 CIMBALI 537-018-200 DELONGHI 10132007PA DE VECCHI GIUSEPPE 9V987 ECM MANUFACTURE C199900280 ELOMA 772550 EXPOBAR 60000040 FAEMA F533195900 GAGGIA 187720958 GEV 500124 |
GRIMAC MG071 IBERITAL 20021 KRUPS MS-0909485 LA PAVONI 0P187720958 NUOVA SIMONELLI 4800005 ROCKET C199900280 SAB ITALIA SVNBP003 SAECO 187720958 SCALA C-0512 STONE C199900280 ULKA 1.01.320.07/PA ULKA 1.01.320.07/PA ULKA EX5-220-50 WEGA WY26316001 |