| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 70mm |
| Body | 63mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-2.5 bar / 0-16 bar |
| Mounting Type | Rear |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO CPR.33 ATEL 16-035 DE VECCHI GIUSEPPE 8R8 GEV 541209 |
ORMAN OMC06 PROMAC 35162505 RANCILIO 35162505 SPAZIALE 8469 |