| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 70mm |
| Body | 63mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-2.5 bar / 0-15 bar |
| Mounting Type | Front |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO BFC.25 BFC 4551014 DE VECCHI GIUSEPPE 8BF51014 |
GEV 541685 ROYAL 4551014 |