| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Rim | 57mm |
| Body | 49mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-2.5 bar |
| Mounting Type | Front |
| Tube Nut connection | 1/4"Fp |
| Cross References | |
|---|---|
DE VECCHI GIUSEPPE 8V821 GEV 541755 |
VIBIEMME MANM49025GHIR VIBIEMME MANMDOE40025K |