| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 65mm |
| Body | 60mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-2.5 bar / 0-16 bar |
| Mounting Type | Front |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO IB..24 ASCASO W…19 ASTORIA CMA 21104 ATEL 10-204 DE VECCHI GIUSEPPE 8A21100 GEV 541223 |
IBERITAL 21731 ORMAN CMA03 ORMAN GRI23 WEGA W109790 WEGA WY21107 |