| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 60mm |
| Body | 57mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-15 bar |
| Mounting Type | Front |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO C..245 ATEL 12-280 CIMBALI 496-246-000 |
DE VECCHI GIUSEPPE 8C45 FAEMA 496246000 GEV 541213 |