| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 71mm |
| Body | 52mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-16 bar |
| Mounting Type | Front |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO F..429 ATEL 11-100 ATEL 11-708 ATEL 38-064 BFC 4551025 BIANCHI 25035016-01 |
DE VECCHI GIUSEPPE 8F240 FAEMA 3781135801 FIORENZATO A1400043 GEV 541201 ROYAL 4551025 |