| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 71mm |
| Body | 52mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-3 bar |
| Mounting Type | Front |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO F..109 ATEL 11-101 ATEL 11-709 ATEL 38-063 BFC 4551022 BIANCHI 25035116-01 |
DE VECCHI GIUSEPPE 8F0036 FAEMA 3781135802 FIORENZATO A1400042 GEV 541200 ROYAL 4551022 |