| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 65mm |
| Body | 60mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-3 bar / 0-15 bar |
| Mounting Type | Front |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MZ-149 ATEL 11-129 BEZZERA 7432524 DE VECCHI GIUSEPPE 8F0237 DE VECCHI GIUSEPPE 8F237 DE VECCHI GIUSEPPE 8MZ0004 |
GEV 541202 GEV 541285 GRIMAC F299 GRIMAC M149 LA MARZOCCO L280 LA MARZOCCO L280R |