| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 43mm |
| Body | 42mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-2.5 bar |
| Mounting Type | Front |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO F.1091 ATEL 11-563 CIMBALI 3781-133-400 DE VECCHI GIUSEPPE 8CA90 |
DE VECCHI GIUSEPPE 8F274 FAEMA 3781118740 FAEMA 3781133400 GEV 541205 |