| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 70mm |
| Body | 63mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-2.5 bar / 0-16 bar |
| Mounting Type | Rear |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO F.2318 ASCASO SAE291 ATEL 13-343 DE VECCHI GIUSEPPE 8R81 FUTURMAT 8339500 GAGGIA WGA5001018000 |
GEV 541707 GEV 541710 LAVAZZA 10061929 PAVONI 453015 SAECO WGA5001018000 |