| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | Yes |
| External Dimension | 60mm |
| Internal Dimension | 38mm |
| Thickness | 9mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Right Hand |
| Tooth Spacing | 3.5mm |
| Mounting Diameter | 48.7mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MC.150 ATEL 39-008 EUREKA MAC60CP EUREKA MAC60CP |
EUREKA MAC60CP GEV 525272 REPA 5114663 |