| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 50mm |
| Internal Dimension | 30mm |
| Thickness | 7.5mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Right Hand |
| Tooth Spacing | 2.5mm |
| Mounting Diameter | 40mm |
| Cross References | |
|---|---|
ATEL 25-141 ATEL 39-009 DE VECCHI GIUSEPPE 9M85/L EUREKA MAC50CP |
GEV 527244 GRIMAC MAC068 NUOVA SIMONELLI 15800039 NUOVA SIMONELLI 15800045 |