| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 64mm |
| Internal Dimension | 38mm |
| Thickness | 9mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Left Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 50mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MC..42 ATEL 09-110 DE VECCHI GIUSEPPE 9M16 GEV 527235 GRIMAC MAC052 |
PROMAC 69000033 PROMAC 69000033 VFA EXPRESS 946005 VFA EXPRESS 966005 |