| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 63mm |
| Internal Dimension | 38mm |
| Thickness | 9.5mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Right Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 48mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO DG..71 ASCASO MC.111 ATEL 09-073 DE VECCHI GIUSEPPE 9M45K FIORENZATO A3200063 GEV 527227 |
GRIMAC MAC028 MAGISTER PRCOPMACM12 QUAMAR 260001 QUAMAR 260003 VIBIEMME MACCMADSVB63 |