| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 64mm |
| Internal Dimension | 37mm |
| Thickness | 8.5mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Right Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 48mm |
| Cross References | |
|---|---|
DE VECCHI GIUSEPPE 9M11 FAST RICAMBI 527.246 GRIMAC MAC056 |
NUOVA RICAMBI 620355 SAN MARCO 202174 |