| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 43mm |
| Internal Dimension | 25mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Left Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 35mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MC..67 ATEL 09-040 DE VECCHI GIUSEPPE 9M1 GEV 527243 |
GRIMAC MAC147 SAECO 126520119 SAECO 126520119 |