| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | Yes |
| External Dimension | 64mm |
| Internal Dimension | 37mm |
| Thickness | 8.6mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Left Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 50mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MC..21 ASCASO MC.138 ATEL 30-088 AZKOYEN 9710010 AZKOYEN 9710020 |
DE VECCHI GIUSEPPE 9M20 FAST RICAMBI 525.533 GEV 525533 GEV 527233 OBEL EB-08 |