| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 55mm |
| Internal Dimension | 33mm |
| Thickness | 8.5mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Right Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 44mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO K.0258 ASTORIA CMA 28217014 COMPAK K.2058 |
FAST RICAMBI 525.816 GEV 525816 WEGA WY22817014 |