| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 65mm |
| Internal Dimension | 38mm |
| Thickness | 8.5mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Right Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 48mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MCP100 ATEL 09-020 DE VECCHI GIUSEPPE MCP-4M122 DE VECCHI GIUSEPPE MCP-M122 ELEKTRA C0004M122B |
ESPRESSO RESAOURCE 122297 GAGGIA 4931C0004M122 GEV 527700 MACAP C0004M122 |