| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 38mm |
| Internal Dimension | 34mm |
| Thickness | 8.5mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Right Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 45mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MCP222 ATEL 09-005 DE VECCHI GIUSEPPE MCP-4M135 FAST RICAMBI 527.701 |
GAGGIA 4931C0004M135 GEV 527701 MACAP C0004M135A |