| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 63.5mm |
| Internal Dimension | 38mm |
| Thickness | 9mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Right Hand |
| Tooth Spacing | 3mm |
| Mounting Diameter | 50mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASTORIA CMA 28217000 COMPAK K00099 DE VECCHI GIUSEPPE 9M8884 ESPRESSO RESOURCE 9081 |
GEV 527241 MARCFI-ANCAS K-99 WEGA WY28217000 |