| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| OEM Part | No |
| External Dimension | 59mm |
| Internal Dimension | 34mm |
| Thickness | 9mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Left Hand |
| Tooth Spacing | 3.5mm |
| Mounting Diameter | 44mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MG..21 ASCASO MG..38 ASTORIA CMA 28500005 ATEL 09-058 CUNILL 059/060MOL CUNILL 059MOL |
CUNILL 060MOL CUNILL MC0059+MC0060 DE VECCHI GIUSEPPE 9M196K ESPRESSO RESOURCE 5800 FAST RICAMBI 527.566 GEV 527566 |