| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | FLUID-O-TECH |
| Pump Rate | 150 l/h |
| Connection | 3/8"GAS |
| Length | 73.5mm |
| Shaft Length | 16.5mm |
| Shaft Diameter | 11x10mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO C..456 ATEL 10-230 CASADIO 2241-130-177 CIMBALI 2241-130-177 DE VECCHI GIUSEPPE 9V561 |
FAEMA 1441132497 FAEMA 2241130177 FLUID-O-TECH MA0154EAADN0000 GEV 500078 GEV 501600 |