| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Diameter | 109mm |
| Thread Size | M3 |
| Height | 73mm |
| Hole Diameter | 12mm |
| Mounting Position | Upper |
| Weight | 0.040kg |
| Cross References | |
|---|---|
ATEL 24-105 DE VECCHI GIUSEPPE M-SSJSSTA04 GEV 527514 |
GRIMAC MA037 MAZZER SSJSSTA04/QQQ |