| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 2500W |
| Voltage | 230V |
| Wrench Size | 30 |
| Length | 200mm |
| Width | 20mm |
| Pole Connection Length | 27mm |
| Connection | M4 |
| Cross References | |
|---|---|
ATEL 32-053 CONTI 406919 CONTI 411004 CONTI 411004+408714 |
CONTI 819718 CONTI 4110041 FAST RICAMBI 417.254 GEV 417254 |