| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 2630/3130W |
| Voltage | 220/240V |
| Length | 235mm |
| Width | 32mm |
| Mounting Diameter | 40mm |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO GI.558 ASCASO P..539 ATEL 13-349 DE VECCHI GIUSEPPE 8G2801 DE VECCHI GIUSEPPE 8G7056 GAGGIA 11007056 GAGGIA CG10/23/GT GAGGIA DM1615/220-240 GEV 526626 |
GRIMAC G350 IRCA 1GCL7CC54001 PAVONI 331160 PAVONI 2310003001 PAVONI 2310003001 REPA 1755008 SAECO ES9190.258.00A SAECO ES9190.271.00A |