| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 4000/4760W |
| Voltage | 220/240V |
| Length | 315mm |
| Width | 33mm |
| Mounting Diameter | 40mm |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Cross References | |
|---|---|
ATEL 13-301 DE VECCHI GIUSEPPE 8G2804 DE VECCHI GIUSEPPE 8G3362 GAGGIA 96008 GAGGIA 11003362 GEV 526625 |
GRIMAC P076 PAVONI 331114 PAVONI 331153 PAVONI 2310004001 SAECO 11003362 SAECO 11003362 |