| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 3000W |
| Voltage | 230/400V |
| Length | 405mm |
| Width | 29mm |
| Thread Size | 1"1/4 |
| Pole Connection | M3 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO MZ..39 CARIMALI 95.00227 ESPRESSO RESOURCE 9557 GEV 417047 GRIMAC CA056 |
IRCA 1GCL1BN19001 LA MARZOCCO CBFC01/23/GT LA MARZOCCO LR357/220B LA MARZOCCO LR357/380B |