| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 3000W |
| Voltage | 220V |
| Length | 355mm |
| Width | 36mm |
| Mounting Diameter | 40mm |
| Pole Connection | Cable |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO M..125 ASCASO M..438 BACKER FACSA 9080320245 |
GEV 417072 MARCFI-ANCAS BM-20832 |