| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 3780W |
| Voltage | 230V |
| Length | 295mm |
| Width | 34mm |
| Mounting Diameter | 42mm |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO F.2446 ASCASO F.3516 ATEL 11-583 ATEL 11-584 CIMBALI 911-544-010 DE VECCHI GIUSEPPE 8F4755 |
FAEMA 911544000 FAEMA 911544010 GEV 417202 GRIMAC V583/2 IRCA 1GCL7U933001 |