| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 2000W |
| Voltage | 230V-380V |
| Length | 139mm |
| Width | 30mm |
| Connection | Male Faston 6.3mm |
| Mounting Diameter | 40mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO GI.185 ATEL 13-237 DE VECCHI GIUSEPPE 8G23 |
ESPRESSO RESOURCE 7711 GEV 417019 GRIMAC G185 |