| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 4500W |
| Voltage | 230/400V |
| Length | 335mm |
| Width | 37mm |
| Mounting Diameter | 54mm |
| Pole Connection | M3 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO S..301 ATEL 25-047 DE VECCHI GIUSEPPE 8NS888 |
GEV 417184 NUOVA SIMONELLI 14100031 VICTORIA ARDUINO 14100031 |