| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 3000W |
| Voltage | 230/380V |
| Length | 240mm |
| Width | 30mm |
| Mounting Diameter | 40mm |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO P…75 ATEL 19-054 DE VECCHI GIUSEPPE 8P86 |
GEV 417059 PAVONI 331120 |