| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 4000W |
| Voltage | 230V |
| Length | 290mm |
| Width | 30mm |
| Mounting Diameter | 40mm |
| Pole Connection | M3 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO P…76 ATEL 19-055 DE VECCHI GIUSEPPE 8P87 GEV 417060 |
GRIMAC P076 IRCA 1GCL6BV72001 PAVONI 331129 |