| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 3000W |
| Voltage | 230V |
| Length | 215mm |
| Width | 35mm |
| Mounting Diameter | 44mm |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO R0.11 ASCASO R…10 ATEL 16-074 ATEL 16-124 DE VECCHI GIUSEPPE 8R13-GP DE VECCHI GIUSEPPE 8R114 GEV 417343 |
GRIMAC R92 PROMAC 33323300 RANCILIO 33322027 RANCILIO 33322028 RANCILIO 33323300 RANCILIO 36322027 |