| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 1750W |
| Voltage | 220V |
| Length | 135mm |
| Width | 41mm |
| Mounting Diameter | 46mm |
| Pole Connection | M3 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO SM.155 ATEL 14-167 DE VECCHI GIUSEPPE 8S37 |
GEV 417351 IRCA 1GCL7BI70001 SAN MARCO 108245 |