| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 3500W |
| Voltage | 230V |
| Length | 335mm |
| Width | 35mm |
| Mounting Diameter | 42mm |
| Pole Connection | M6 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO BFC129 ATEL 28-003 BFC 5050720 DE VECCHI GIUSEPPE 8BF50720 FUTURMAT 08148002 GAGGIA SPAGNA 8148002 |
GEV 417272 ITALCREM 8148002 MAIRALI 8148002 ROYAL 5050720 VISACREM 8148002 |