| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 3300/3800W |
| Voltage | 220/240V |
| Length | 338mm |
| Width | 28mm |
| Mounting Diameter | 42mm |
| Pole Connection | M3 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO A…22 ASCASO BE.100 ATEL 21-045 ATEL 26-020 BEZZERA 5722221 BEZZERA 5722242 BEZZERA 5722246 |
BEZZERA 5722417 BEZZERA 5722423 DE VECCHI GIUSEPPE 8BZ472 GEV 417051 GEV 417056 GRIMAC A086 GRIMAC BE045 |