| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 2700w |
| Voltage | 220V |
| Length | 158mm |
| Width | 48mm |
| Mounting Distance | 40mm |
| Pole Connection | M6 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO SP..20 ATEL 22-017 DE VECCHI GIUSEPPE 8SP006 ESPRESSO RESOURCE 7997 |
GEV 417038 GEV 417394 SPAZIALE 425 |