| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 1800W |
| Voltage | 230V |
| Length | 165mm |
| Width | 27mm |
| Mounting Diameter | 39.5mm |
| Pole Connection | M3 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO BF.236 ATEL 26-048 ATEL 26-072 BRASILIA 00614.2.00.08 DE VECCHI GIUSEPPE 8B001 DE VECCHI GIUSEPPE 8B047 DE VECCHI GIUSEPPE 8V003 ESPRESSO RESOURCE 4152 |
FIAMMA RST 4.0.000.0214 GEV 417030 GEV 417415 GEV 417467 IRCA 1GCL7BN26001 NUOVA RICAMBI 400614 SAB ITALIA SV1GR002 |