| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 1200W |
| Voltage | 230V |
| Length | 30mm |
| Width | 55mm |
| Mounting Distance | 42mm |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO BF.182 ASCASO BF.185 ASCASO I.1217 ATEL 26-275 BRASILIA 00625.2.00.08 |
DE VECCHI GIUSEPPE 8B652 ELEKTRA 1958035 GEV 417035 IRCA 1GCL0BJ76001 ISOMAC IS000505 |