| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 1400W |
| Voltage | 220V |
| Length | 140mm |
| Width | 22mm |
| Thread Size | 1" |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO BF.267 ATEL 26-276 BRASILIA 01911.2.00.08 DE VECCHI GIUSEPPE 8V605 |
GEV 417081 ISOMAC IS000743 SCALA C-0520 VIBIEMME ELETRESD1422 |