| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 3300W |
| Voltage | 230V |
| Length | 230mm |
| Width | 38mm |
| Thread Size | 1"1/4 |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Cross References | |
|---|---|
ATEL 20-142 DE VECCHI GIUSEPPE 8GR102 GEV 417358 |
GRIMAC 1240100127 GRIMAC GRC102 |