| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 1300W |
| Voltage | 230V |
| Length | 110mm |
| Width | 27mm |
| Wrench Size | 37 |
| Pole Connection | Male Faston 6.3mm |
| Thread Size | 1"1/4 |
| Cross References | |
|---|---|
ASTORIA CMA 17201 ASTORIA CMA 17202 ATEL 18-111 DE VECCHI GIUSEPPE 8BF0009 DE VECCHI GIUSEPPE 8W172010 FIORENZATO A2100308 GEV 417006 |
GRIMAC 1240100216-W902 GRIMAC W902 IRCA 1GCL1E238002 SPINEL SR.000.072.003 WEGA W10873 WEGA WY17201 WEGA WY17202 |