| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Diameter | 93mm |
| Height | 32mm |
| Shaft Intake Diameter | 9/8mm |
| Inner Height | 11mm |
| Number of Blades | 6 |
| Weight | 0.050kg |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO J...72 ASCASO j...75 ASCASO LAV364 COMENDA 631683 COMENDA 631714 DIHR 15019 FIHR 3122296 |
FIHR X2216-HP.0,75_(2) FIHR X4247-HP.0,6_(2) GEV 510608 JEMI 4042002 RHIMA 50410024 ROSINOX RX94813934 WEGA WY3DD15079B |