| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 2700w |
| Voltage | 230V |
| Immersed Length | 350mm |
| Flange External Dimension | 42mm |
| Flange | 61x26mm |
| Pole Connections | Faston |
| Cross References | |
|---|---|
ALPINOX 0L3669 BOBECK E150047 ELECTROLUX 0L3669 IRCA 1GEL5F462001 IRCA 1GEL5V374001 MAIDAID MH103478 MULTI 130805 |
OLIS 011DWM150047 OLIS BN011DWM150047 ROSINOX RX94808391 SAGI 32G3360 STALGAST C007739 ZANUSSI 0L3669 |