| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 2750W/3250W |
| Voltage | 220/240V |
| Immersed Length | 370mm |
| Width | 110mm |
| Thread Size | M10x |
| Pole Connections | Screw 10mm |
| Height | 30mm |
| Cross References | |
|---|---|
BONNET 2001864H COLGED 230086 ELETTROBAR 230086 FALCON 738160850 HOBART E230086 IRCA 1GIL2G206001 IRCA 1GIL2R495001 KREFFT 62-230086 MBM REB230060 |
MBM REB230086 MBM RIC0001697 NOSEM CCREB230086 RANCILIO 65230086 RM GASTRO 6226 ROSINOX RX94803053 ROSINOX RX94803400 THIRODE 2001864H |