| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 9600W |
| Voltage | 230V |
| Immersed Length | 430mm |
| Flange External Dimension | 97mm |
| Connections | Screw |
| Mounting Distance | 82mm |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO FA2187 FAGOR 12023926 FAGOR 12023926 |
FAGOR Z721701 GEV 416614 IRCA 1GEL7AK13001 |